Košarkaoklahoma opet prejaka

Hrvatska upisala peti poraz u pet nastupa na Ljetnoj NBA ligi

13. srpnja 2019. - 16:06

Hrvatska košarkaška reprezentacija nastup na Ljetnoj NBA ligi u Las Vegasu okončala je s pet poraza u isto toliko nastupa, u posljednjem susretu izabranici Veljka Mršića izgubili su od Oklahoma City Thundera sa 68-69 (13-18, 22-15, 16-17, 17-19).

Hrvatska je u petak bila najbliža pobjedi u svim susretima koje je odigrala, košem Antonija Vrankovića tri i pol minute prije kraja povela je sa 66-59, a ubačajem Marina Marića 1:44 minute prije isteka vremena bilo je 68-64 za Hrvatsku. No, do kraja dvoboja naši igrači nisu postigli niti jedan koš pa je Thunder pogotkom Devona Halla iz okreta s pet metara stigla do prednosti 69-68 četiri sekunde prije kraja. U posljednjem napadu na utakmici pobjedu Hrvatskoj pokušao je donijeti Marić, ali je Yannis Morin blokirao njegov horok.