Howard nadigrao O'Neala, Ukićeva dva koša

4. ožujka 2009. - 11:28

Košarkaši Toronto Raptorsa nastavili su niz loših rezultata na gostovanjima izgubivši sedmu od posljednjih osam utakmica na putu, ovoga puta u Houstonu od domaćih Rocketsa sa 97:107.

Najefikasniji u sastavu Rocketsa bio je Carl Landry (22), a odličan posao pod obručima odradili su i Luis Scola (20, 16 skokova), te Yao Ming (20, 11 skokova). Chris Bosh (25) i Andrea Bargnani (25) predvodili su Raptorse, dok je Roko-Leni Ukić za osam minuta ubacio dva koša (šut iz igre 1-3, trica 0-1) uz dvije asistencije.

Orlando Magic je na svom parketu svladao Phoenix Sunse sa 111:99, a susret je obilježio dvoboj centara Dwighta Howarda i Shaquillea O'Neala. Pobjedu je u tom dvoboju odnio Howard (21, 8 skokova) ponajviše zahvaljujući situaciji 3:38 minuta prije kraja kada je kod rezultata 95:...

28. travanj 2024 19:25