Košarkabreak u torontu

Golden State izjednačio, Durant se vraća za treću utakmicu

3. lipnja 2019. - 09:54

Košarkaši Golden Statea svladali su noćas kao gosti Toronto sa 109-104, te su izjednačili rezultat u pobjedama na 1-1 u finalnoj seriji NBA doigravanja.

Igrači Toronta su na poluvrijeme otišli sa pet koševa viška (59-54), ali branitelji naslova su odlično odgovorili u trećoj dionici, napravili su seriju 18-0 i došli do prednosti 72-59. Do kraja utakmice Golden State je stalno bio u vodstvu, pet i pol minuta prije isteka vremena imao je 12 koševa viška (106-94), ali domaćini su se uspjeli vratiti i 27 sekundi prije kraja došli su na samo dva koša minusa (104-106).  No, Andre Iguodala, koji je bio MVP finala 2015., sedam sekundi prije kraja pogodio je tricu i time odlučio utakmicu.

Toronto je prevodio Kawhi Leonard sa 34 koša i 14 skokova. Fred VanVleet ubacio je 17 poena,...

18. travanj 2024 19:59