sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Košarkamože se žaliti

Euroliga kaznila hrvatskog reprezentativca novčano i utakmicom neigranja zbog nepoštivanja sudaca tijekom utakmice

Piše Hina
5. veljače 2025. - 15:27

Hrvatski košarkaški reprezentativac Mario Hezonja (29) iz Real Madrida kažnjen je jednom utakmicom suspenzije i novčanom kaznom od 5.000 eura zbog nepoštivanja sudaca tijekom utakmice s Monacom odigranoj prije pet dana, priopćio je u srijedu organizator natjecanja Euroliga.

Hezonja zbog toga neće igrati u četvrtak protiv Fenerbahčea u Istanbulu. Euroliga se pozvala na članak iz svog disciplinskog pravilnika i izvijestila da se može žaliti na odluku.

Real Madrid je u 24. kolu Eurolige izgubio na gostovanju kod Monaca 73-77, a Hezonja je bio isključen zbog dvije tehničke šest minuta prije kraja susreta. Sa zabijenih 15 koševa i osam skokova bio je najbolji igrač  "Kraljevskog kluba", ali ponašanjem je oslabio svoju momčad u posljednjim minutama igre.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
08. lipanj 2026 04:57