Košarkafinale košarkašica

Dubrovkinje na korak do titule, zasluženo su slavile na gostovanju u Zagrebu

6. svibnja 2021. - 08:20

Ragusa je dobila Medveščak i u Zagrebu, tri dana nakon pobjede u Gospinom polju. Sad je slavila sa 76:63 i vodi u finalu na tri pobjede s 2:0.

Treća utakmica igra se u nedjelju u Gospinom polju. Hoće li se već tad ekipa trenerice Cvetane Matić i Alme Majstorović podići prvi put u povijesti pokal prvakinja Hrvatske?

Ragusa je odlično otvorila utakmicu. Za prvih 15 minuta zaslužila pljesak. Vodila je s 35:21, ali na odmor je Medveščak otišao s dva koša prednosti (38:36). No, kao i u prvoj utakmici, tako i sad u drugoj, sjajno je Ragusa počela nastavak utakmice. Treću četvrtinu je dobila s čak 24:7, a kako je u zadnjoj četvrtini znala odbila baš svaki napad Medveščaka, ostvarila je novu pobjedu. U zadnjoj četvrtini blo je u nekoliko navrata i po 20 razlike...