Branitelji naslova krenuli jako u doigravanje: Toronto u posljednjoj četvrtini slomio otpor Brooklyna za drugu pobjedu

19. kolovoza 2020. - 23:56

Košarkaši Toronta ostvarili su i drugu pobjedu u prvom kolu doigravanja za NBA prvaka svladavši u srijedu u Orlandu momčad Brooklyna sa 104-99 te branitelji naslova u seriji na četiri pobjede vode sa 2-0.

Sve do posljednje četvrtine Netsi su bili bliže pobjedi, a u prvoj četvrtini su imali i 14 koševa prednosti. Na početku četvrtog dijela utakmice vodili su sa 80-74, ali su Raptorsi uspjeli u zadnjem periodu nadigrati Brooklyn sa 30-19.

Ipak, Netsi su dobili priliku izboriti produžetak, kad su pri zaostatku 99-102 imali 15 sekundi za zadnji napad. No, Harrisovo dodavanje je presjekao Kyle Lowry, a Norman Powell zakucao u kontranapadu za potvrdu pobjede.

Powell je sa 24 koša podijelio epitet najboljeg strijelca Raptorsa sa Fredom VanVleetom koji je imao i 10 asistencija. Kyle Lo...

14. travanj 2024 15:33