Bender odigrao utakmicu karijere, odličan je bio i Šarić, upisao je deveti double-double ove sezone

11. ožujka 2020. - 09:46

Dragan Bender bio je sinoć odigrao najbolju utakmicu u NBA, bio je najbolji strijelac Golden State Warriorsa koji su poraženi od LA Clippersa, dok je Dario Šarić isto tako odigrao odličnu utakmicu zabivši 24 koša u porazu svojih Phoenix Sunsa.

Bender je sa 23 koša (šut iz igre 8/12, trice 2/5) i sedam skokova te tri asistencije u 25 minuta na terenu odigrao utakmicu karijere u NBA, no to nije pomoglo njegovim Golden State Warriorsima od kojih su u San Franciscu sa 131-107 bolji bili LA Clippersi.

Gostujuću momčad predvodio je Kawhi Leonard sa također 23 koša, a Reggie Jackson je dodao 16. Ivica Zubac je u pobjedi Clippersa sudjelovao sa četiri koša (šut iz igre 1/2), uz 12 skokova i jedan blok u 20 minuta na terenu. To je sedma pobjeda Clippersa u zadnjih osam utakmica. ...

19. travanj 2024 15:11