Košarkauvjerljivo

Alkari drugom pobjedom u nizu čestitali Maliganima rođendan

Piše Mišo Gulić
12. travnja 2023. - 21:08

Alkar je slavio drugu utakmicu u nizu, a ovog puta bio je bolji od Škrljeva na domaćem terenu, čime je svojim Maliganima na najljepši mogući način čestitao njihov 41. rođendan.

Gosti su dobro otvorili, poveli 7-0, ali vrlo brzo Sinjani preuzimaju inicijativu i serijom trica sele prednost na svoju stranu i to u dvocifrenom obliku. Na prijetnju gostiju početkom drugog perioda uzvratio je Bašić s tri vezane trice, nakon čega je Alkar stabilizirao svoju prednost na desetak koševa.

Odlično je funkcionirala sinjska obrana, gosti nisu imali prilike da se razmašu i sve teže su dolazili do izrađenih pozicija pa je Alkar u 28. minuti stigao do velikih plus 18. No, niti to nije slomilo momčad s Kvarnera. Već u 33. minuti stigli su na minus osam, ali s dvije akcije koje su rezultirale at...

26. travanj 2024 11:46