Košarkaprva gostujuća

Alkar pobjedom protiv Kvarnera praktički osigurao ostanak u ligi!

14. ožujka 2017. - 19:04
alkar_osijek1-110217.JPG

Sinjani se kući vraćaju - pjevajući! U Rijeci su protiv Kvarnera stigli do prve pobjede u gostima ove sezone (u desetom pokušaju!), a tajming im je bio baš pravi jer su ovim trijumfom praktički ostali u ligi. Kvarner im je jedan od izravnih konkurenata u borbi za ostanak, a ovako su ga ostavili na dnu sa samo dvije pobjede. Pretposljednji Hermes ima tri, a Alkar šest, što bi trebala biti dostatna zaliha za mirniju završnicu prvenstva.

U Rijeci je bilo tvrdo, čupavo, do zadnjih sekunda, no pobjeda Alkara je zaslužena. Nema joj se što prigovoriti. Momci Damira Milačića vodili su veći dio utakmice, početkom druge četvrtine imali su i devet razlike (22:13), a i u zadnjih su deset minuta gotovo cijelo vrijeme bili u plusu. Vodili su u par navrata 4-5 razlike, ali su se Riječani nošen...

27. travanj 2024 16:10