HajdukGOST KOMENTATOR

Zoran Vulić: Nema razloga u idućim utakmicama mijenjati ono što ti dobro ide, a Leku treba pustiti da radi

2. ožujka 2023. - 07:43

Susrele su se dvije momčadi koje su u krizi, i Hajduk se nametnuo, pogotovo u prvom poluvremenu u kojem je bio baš onakav kakvog očekujemo – agresivan, napadački. Nakon tih 45 minuta vodstvo od 1:0 je čak bilo premalo u odnosu na viđeno - prokomentirao je Zoran Vulić za ‘Slobodnu‘ pobjedu Hajduka u Osijeku i plasman u polufinale Kupa.

Drugo poluvrijeme je bilo raštrkano, Hajduk se orijentirao na kontre, jedna je uspjela. No, i u tom drugom dijelu Osijek je bio praktično bez šansi, osim greške Vuškovića i gola koji je pao nakon toga. Bez obzira na grešku, čestitam mu, pred njim je velika budućnost, samo da ostane na zemlji.

Vrhunski gol Vuškovića

Zabio je gol lobom glavom, igrači ga rijetko pokušavaju jer je znaju koliko je to teško, no Vušković ga je izveo vrhunski....

19. travanj 2024 03:21