HajdukVratio se

Vušković zaigrao nakon četiri mjeseca! Nova pobjeda ‘bilih tića‘ velikim preokretom u drugom poluvremenu

Piše I. R.
30. rujna 2023. - 15:20

Hajdukovi juniori pobijedili su Cibaliju s 3:1 u osmom kolu Prve NL. Gostovanje u Vinkovcima obilježio je povratak Luke Vuškovića u akciju. Naime, bila je ovo njegova prva utakmica još od konca svibnja i susreta sa Šibenikom.

Nakon što je konačno potvrđen njegov transfer u Tottenham, Vušković je vraćen na raspolaganje juniorima pod vodstvom Zlatka Jerkovića. Šesnaestogodišnjak je odigrao cijelu utakmicu u srcu obrane Hajduka.

Podsjetimo, zaključen je veliki posao kojim će Hajduk inkasirati rekordni iznos. Tottenhamu će se pridružiti 2025. kada navrši 18 godina. Ugovorom je predviđeno da će u Hajduku ostati najmanje do zime.

Za juniore je zaigrao prvi put od finala Lige prvaka u Ženevi. Ivan Malovan zabio je za prednost Cibalije u 28. minuti. „Bili tići” su preokrenuli rezultat u drugom poluvremenu. Duje Reić je bio strijelac u 56., odnosno 71. minuti, dok je „točku na i” stavio Mateo Bačić u 77.

Hajdukovi juniori su na trećem mjestu s 19 bodova nakon osam kola. Vodeći Dinamo i Lokomotiva imaju dva boda više.

02. svibanj 2024 03:36