Hajdukkonferencijska liga

Hajduk je junački prošao kroz Guimaraes: poraz koji nimalo ne boli, izdržali su pritisak i zaslužili play-off rundu

Piše R.R.
10. kolovoza 2022. - 20:12

Nogometaši Hajduka plasirali su se u posljednje, 4. pretkolo Konferencijske lige usprkos 0-1 (0-1) porazu od Vitorije u Guimaraesu u uzvratnom susretu 3. pretkola.

Kako je prva utakmica u Splitu završila pobjedom Hajduka od 3-1, splitski sastav je prošao dalje s ukupnih 3-2 te će u 4. pretkolu igrati protiv španjolskog Villarreala.

Vitoria je povela već u 5. minuti golom Andersona, no ispostavilo se kako je to ostao jedini pogodak na utakmici.

Domaći je sastav uraganski krenuo u susret, Hajduk na to nije imao odgovor pa je njegova prednost prepolovljena nakon manje od pet minuta igre. Ogawa je na rubu kaznenog prostora pronašao Andersona, ovaj je nakon vrhunskog primanja zapucao iz okreta te "probio" blok dvojice igrača splitskog sastava, a niti Kalinić na vratima nije mogao zausta...

27. travanj 2024 04:16