Hajdukuvjerljive pobjede

Novi veliki uspjeh Hajdukove Akademije: kadeti i pioniri osvojili kup, spektakularni golovi padali kao na traci

Piše A. J.
3. svibnja 2023. - 14:05

Hajdukova Akademija ostvarila je još jedan veliki uspjeh danas u Rijeci, kadeti i pioniri osvojili su kup pobjedama nad vršnjacima iz Osijeka.

Kadeti Zvonimira Tomića prvi su izašli na teren i slavili s 3:1. Sva tri pogotka zabio je Lovre Lončar i sva tri su pala u prvih 45 minuta, a Osječani su do kraja uspjeli samo smanjiti.

Nakon toga su na travnjak Krimeje izašli pioniri Zlatka Jerkovića koji su bili još uvjerljiviji. Oni su nakon 0:0 u prvom poluvremenu, u drugom dijelu postigli tri pogotka i slavili s 3:0 te tako došli do duple krune, nakon što su već osvojili prvenstvo.

Treba dodati i to da su oba susreta obilježili spektakularni pogotci. Kod kadeta je Lončar zabio dva prekrasna zgoditka, a za 3:0 pionira Bartulović je savršeno pogodio rašlje iz slobodnog udarca s otpril...

08. svibanj 2024 00:45