Velika svita funkcionera Hajduka našla se u Puli, predsjednik Lukša Jakobušić predvodio je ekipu u kojoj su bili i Mindaugas Nikoličius i Boro Primorac sa svojim pomoćnicima, ali i Ben Perasović s ostalim članovima Nadzornog odbora.
U svečanoj loži posebni gosti, kako je i obećao gradonačelnik Pule Filip Zoričić ugostio je svoje splitske kolege i prijatelje, Ivicu Puljka na čelu splitske delegacije, pa zajedno gledaju ovu utakmicu.
U Puli i poseban gost - Goran Tomić, trener Rijeke. Došao je svakako vidjeti ovaj dvoboj uživo, nije se pouzdao u tv-prijenos nego se prezentirao na stadionu u Puli da vidi nogomet Istre i Hajduka. To se zove skautiranje.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....