Raport nakon utakmice
Nakon šokantnog poraza na Poljudu od Lokomotive igrači Hajduka su otišli pozdraviti navijače na sjeveru koji su izrazili otvoreno negodovanje zbog rezultata. S istoka i zapada je, pak, igračima stigla podrška unatoč porazu. Kako je to izgledalo nakon utakmice pogledajte u videima.
I kad gube i kad tuku
Pred kraj susreta čula se i pjesma ‘i kad gube, i kad tuku, uvijek vjerni svom Hajduku‘.
‘Što učinio si ti?‘
Torcida na sjeveru pjeva ‘što učinio si ti od života ti?‘, a igrači Hajduka na terenu pokušavaju dostići zaostatak od dva gola protiv Lokomotive u završnim minutama susreta. Nakon toga su krenuli skandirati ‘sramite se pi****e‘.
Torcida poslala poruku
U 57. minuti Toricda je na sjeveru podignula poruku na kojoj je pisalo: ‘Kad zas...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....