Hajdukanaliza

U momčadi Hajduka najveće je pojačanje Luka Kaliterna, a problemi su ‘negativna tranzicija‘ i ‘pucanje veze‘

Piše Slaven Alfirević
12. siječnja 2024. - 16:07

Goropadni i gromoglasni Hajduk, razbio je mađarski Fehervar čak sa 5:2 u utakmici koja je trajala 120 minuta. Na trenutke smo pomislili kako je Fehervar dobra, vrlo solidna momčad, a na kraju je ispalo da ih je Hajduk razbio u paramparčad. Visok rezultat grije šampionsku nadu, dvije utakmice, osam golova kroz 210 minuta igre, nakon Aluminija i 3:0 dvojili smo u kakvoću ‘metala‘ iz Kidričeva, a sad nema dvojbe da je nasuprot Hajduku bila ozbiljna momčad, mađarski predstavnik.

I Hajduk je još jednom slavio sa tri razlike što nije mala stvar. Dakle, nije slučajno, nije stvar u Aluminiju nego u – Hajduku!

Utakmicu je obilježilo nekoliko značajki koje rado ističemo:

1. Pet različitih strijelaca

Na sceni je bila ona maksima barba Luke Kaliterne koja govori kako igra daje gol...

27. travanj 2024 16:45