Nakon završenih priprema, odigranih prijatelljskih i dvije službene utakmice trener Hajduka Gonzalo Garcia polako dobija jasniju sliku i još malo pa će imati udarnih jedanaest koji će počinjati većinu utakmica.
Rokas Pukštas već par godina slovi za velikog talenta i sljedeću veliku Hajdukovu prodaju. Ali izlazni transfer nikako da se realizira. Prvo je bio u nemilosti kod Gennara Gattusa, a evo ni kod Garcije izgleda nije u prvom planu. U dvomeču sa Zirom vidjeli smo Amerikanca jednom, i to od 85. minute prve utakmice.
Garcia je danas najavio otvaranje prvenstvene sezone, na Poljudu gostuje Istra 1961, igra se u nedjelju od 21 sat. Jedno od pitanja na konferenciji za medije bilo je vezano za Žapera i Pukštasa.
- Žaper, dobro radi, ali tražimo druga rješenja. S Pukijem, imamo sličnih igrača na njegovoj poziciji, poduzimamo odluke, tražimo igrače koji nam daju taj intezitet, dinamiku... Možda za koji mjesec oni budu u prvih jedanaest. Igrači moraju nastaviti trenirati i raditi. Nije lijepo ne igrati, ali oni rade jako i dobro i tako treba biti. Ako ne budu tako radili, šanse će im biti manje. Nema igrača koji sto posto neće igrati, izjavio je Garcia.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....