Hajdukdobar znak

Todorović debi okrunio asistencijom: Presretan sam, nakon dugo vremena sam odigrao korektnu utakmicu

16. kolovoza 2020. - 20:57

Za igrača utakmice odabrali smo strijelca prvog pogotka Dimitrova, no na ovom prostoru ipak izdvojimo dvojicu drugih igrača koji su skrenuli pažnju na sebe, a onda i zajedno doveli do drugog pogotka.

Dakle, nakon 13 mjeseci Adam Gyurcso opet je zaigrao za Hajduk. Nakon odrađene posudbe u Mađarskoj vratio se u Poljud i odmah u prvoj natjecateljskoj utakmici zabio. U izostanku četvorice napadača dobio je priliku od prve minute i opravdao povjerenje zabivši za 2:0. Prethodno je u prvom poluvremenu zaprijetio slobodnim udarcem i namjestio zicer Caktašu.

- Igrao sam na novoj poziciji, u napadu, no na meni je da pokušam zabiti gol ili asistirati. Istra se dobro branila pa smo morali biti strpljivi i čekati pravi trenutak. Očekivali smo da će gol stići ranije jer bi tada bilo lakše. Isk...

26. travanj 2024 07:06