Nećemo u talambase hvalospjeva nakon 3:1 protiv Radomlja, ali da se događa nešto novo, da je promjena na vidiku i to promjena na bolje, to se vidi.
Ili barem naslućuje.
Ivan Leko je odmah na startu dao naznake novih stremljenja, a mi bismo rekli kako je to nastavak puta, izlaska iz ćorsokaka u koji je Hajduk zapao najprije ljetos na pripremama u Austriji, pa sve dalje. Raniji trener Valdas Dambrauskas nije se znao izvući iz te uspavane, nemoćne igre. Nije našao izlaz iz labirinta. Nakon što je osvojio kup, sve je krenulo loše.
Ako je s Valdasom Dambrauskasom na sceni bila – kamilica od igre, Mislav Karoglan je donio znatno ubrzanje. A sad bi se s Ivanom Lekom Hajduk htio uključiti u – turbo pogon.
Lekina igra je zahtjevna, kako netko reče „treba dobro zavrnut rukave” i naznak...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....