Napadač Hajduka Ahmed Said našao se u centru pozornosti navijača Evertona. Ne zbog svojih kvaliteta i dobre igre, nego kao meta rasističkih napada. Na Saidovom profilu nekoliko je fotografija, a sve su ih komentarima zasuli primitivni navijači Evertona koji ne biraju način kako uvrijediti našeg igrača.
Said je inače poznat kao šaljivdžija u momčadi, a ostaje nejasno što je nagnalo Engleze da mu pišu gadarije.
'Crkni, crno smeće, drkadžijo, j*** se crno muslimansko g****, debela svinjo, nadam se da će te Rooney ubiti', samo su neke od gnjusnih poruka koje su mu uputili navijači sutrašnjeg Hajdukovog protivnika.
Englezi se često vole dičiti dobrom atmosferom na stadionima i društvom punim tolerancije, ali ispadi poput ovoga pokazuju njihovo pravo lice.
Nadamo se da će ih...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....