sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Hajduknovi kaštelanski as

Sprema li Hajduk veliko pojačanje? O povratku na Poljud zagonetno se smješka, evo što nam je ispričao: ‘Ne ovisi o meni‘

Piše Ivan Renić
27. prosinca 2024. - 21:00

Jedna od mnogobrojnih zvijezda turnira 4 kafića u Kaštelima bio je i Michele Šego. Nekadašnji hajdukovac, a danas Varaždinov as igra sjajnu sezonu. Sjajan pogodak zabio je i Hajduku. I to kakav gol... Možda i najljepši u karijeri, a nije ga htio proslaviti.

Neizbježne su tako priče o mogućem transferu, a posljednjih dana zakotrljala se i priča o mogućem povratku u Hajduk. Uhvatili smo ga u Kaštel Starom za riječ – dvije.

- Prije ovoga sam samo igrao na posljednjem turniru na Gripama. I evo sad sam na prvom u Kaštelima. Veselim se i budućima. Ovo je dobro druženje pred kaštelanskom publikom.

U Varaždinu je glavni igrač.

- Sve se konačno poklopilo. Zdravlje je dobro, radim dobro. Imamo dobru ekipu i ovo je kruna toga.

Varaždin je u ovoj sezoni iznenađenje za mnoge?

- Za...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. lipanj 2026 21:35