Hajdukbolji od seniora

Pripreme u Kiseljaku: mladi hajdukovci primili gol pa preuzeli stvar u svoje ruke

Piše Sport SD
15. srpnja 2024. - 10:49

Juniori Hajduka u prvoj pripremnoj utakmici u BiH pobijedili su seniore Kiseljaka s 2:1. Momčad trenera Zlatka Jerkovića otvorila je utakmicu lijepim prilikama Adina Omeragića i Dmytra Zudina, ali su prvi u vodstvo došli domaći igrači - javlja Hajduk.hr.

Elvedin Bunić je u 33. minuti odlično u kontri pobjegao svom čuvaru i prisebno plasirao loptu u donji lijevi kut. Samo tri minute kasnije izjednačujući gol postigao je Zudin, prizemnim udarcem s 22 metra.

U nastavku je Hajduk sasvim preuzeo konce igre u svoje ruke, a od nekoliko prigoda, samo ona u 70. minuti pretvorena je u pogodak. S desne strane ubacio je Ivan Jurilj, a Maxim Scordo sretno i spretno loptu iz blizine poslao u mrežu.

Hajduk (prvo poluvrijeme): Bezeljak, Fridl, Kralevski, Perajica, Hrastović, Krstanović, Vojvodić, Lončar, Perkovich, Zudin, Omeragić.

Hajduk (drugo poluvrijeme): Bosančić, Jurilj, Tudor, Mlačić, Milišić, Ćalušić, Lekaj, Ora, Kajtazi, Žeravica, Scordo.

06. rujan 2024 13:51