Hajdukmoćno

Pripreme u Kiseljaku: Hajduk bolji od Slavije iz Sarajeva

Piše Sport SD
24. srpnja 2022. - 18:39

Juniori Hajduka trenutno se pripremaju u Kiseljaku (BiH). Nakon pobjede od 4:0 nad NK Kiseljakom, Bijeli su danas u popodnevnim satima odigrali drugu pripremnu utakmicu te s 2:0 pobijedili seniore Slavije Sarajevo.

Igrači Marijana Budimira mogli su do vodstva već u drugoj minuti kada je Šimun Hrgović ubacio u peterac protivničke ekipe, ali vratar Slavije odlično reagira.

U 11. minuti Hrgović ponovno prijeti, snažno puca, ali lopta odlazi iznad gola. Dvije minute kasnije, Roko Brajković je u prilici, ali njegov udarac završava u bloku Slavijine obrambene linije.

Igrači iz Sarajeva dva su puta ozbiljnije zaprijetili u prvom poluvremenu, ali je siguran bio David Fesyuk.

Drugo poluvrijeme zasigurno je bilo zanimljivije za gledatelje na terenu i one koji su utakmicu pratil...

19. travanj 2024 05:40