Nakon što je Hajduk izgubio od Dinama (0:1) na Poljudu i tako si šanse za titulu prvaka sveo na minimum, pitali smo vas smatrate li da Mislav Karoglan treba ostati na klupi Hajduka.
To pitanje bilo je motivirano i njegovim istupom na presici akon utakmice, kada je oštro kritizirao svoje igrače zbog pogrešaka koje su dovele do Petkovićevog gola.
- Zavezali smo Laszlom Ademija, uvukli Sahitija... U dva mandata Hajduka imao sam dva loša poluvremena. U prvom drugo Lokomotiva i u ovom Varaždin. Sve drugo sam dobro pripremio utakmicu. Nije fer s moje strane. Ako napravim trener da mi se ne može okrenuti Baturina i Petković, to se ne radi. Nikad mi nije problem preuzeti odgovornost. Ali znam što radim i koliko sam predan. Tu razinu predanosti moraju imati igrači. I još veću. Da bi bio prva...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....