Hajduk je dioničko društvo i kao tako podliježe zakonima iz domene Trgovačkih društava. No već odavno gradonačelnik Splita Željko Kerum želi raspodijeliti odgovornost, 55,6 posto dionica koje grad ima dovoljne su za formiranje Nadzornog odbora koji bira i Upravu kluba.
Dakle praktički upravlja Hajdukom.
Torcida je već odavno ponudila raspodjelu odgovornosti, povučeni su još prije konkretni potezi, a već četiri mjeseca se radi na izradi elaborata koji će se predstaviti Gradskim Vijećnicima na tematskoj sjednici 15. srpnja. No što to "na terenu" znači.
- Znači da će politika i stvarno izaći iz Hajduka, a da će klub voditi ljudi koji ga vole. Vidjeli smo kada je bila 100-godišnjica kluba, fala Bogu, da je to broj koji je jako velik. Naša je ideja bila da Hajduk ustrojimo št...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....