sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Hajdukneprocjenjivo

Perišić se javio slikom s Poljuda i izazvao delirij među navijačima. Jedna njegova riječ bila je dovoljna...

Piše SPORT SD
8. veljače 2024. - 19:58

Ivan Perišić je natrag na travnjaku, eno ga, trenira na Poljudu, već žonglira loptom. Napredak, izgleda, djeluje odlično. Teško se ozlijedio početkom sezone, treba biti strpljiv, ne valja forsirati njegov povratak i riskirati obnovu ozljede.

Ipak, kada je Hajduk objavio veliku galeriju Ivana kako trenira, kome nije srce bar malo zaigralo? Osjeća se optimizam u zraku, broje se dani dok Perišić ne istrči u Hajdukovom dresu s prvom momčadi pred punim stadionom.

Vidi se na slikama radost u njegovom licu, nogomet mu nije samo posao od kojeg zarađuje. To je, uostalom, dokazao povratkom u Hajduk. Oglasio se slikom s današnjeg treninga, jedna riječ je bila dovoljna:

- Neprocjenjivo.

N...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. lipanj 2026 09:11