Hajdukprvi derbi

Nogometašice Hajduka poražene kod Dinama: igračica Bijelih dobila dva žuta kartona u istoj minuti zbog prigovora na nedosuđeno zaleđe kod pobjedničkog gola

11. rujna 2022. - 17:10

U ženskom nogometnom derbiju u prvom kolu SuperSport 1. HNLŽ nogometašice Hajduka poražene su na gostovanju kod Dinama u Zagrebu 1:2 pogotkom primljenim dvije minute prije kraja regularnog dijela susreta. Prvi seniorski derbi „bijelih” i „modrih” u elitnom razredu hrvatskog nogometa otkako je lani ŽNK Marjan postao Hajduk pripao je Zagrepčankama zahvaljujući pogotku Marije Žagar u 88. minuti.

Prethodno je Dinamo vodio golom Karle Jedvaj u 43. minuti, a Hajduku je privremeno izjednačenje donijela Andrea Grebenar zgoditkom u 81. minuti.

Splićanke su utakmicu završile s igračicom manje jer je minutu prije kraja drugi žuti karton dobila Grebenar. Oba žuta kartona dobila je u istoj minuti, nakon pobjedničkog gola Dinama zbog prigovora na zaleđe kod drugog gola domaćih. Prvi je...

30. travanj 2024 00:07