Hajdukdalmatinski stroj

Nezaustavljivi Marin Ljubičić zabio nova 4 gola, prvi nakon samo 27 sekundi igre, mladi napadač Hajduka zbog nevjerojatnog učinka po više osnova ušao u povijest LASK-a

Piše D.Pe.
6. kolovoza 2022. - 19:17

Kako su pravi znalci nogometa i očekivali, Marin Ljubičić 'zabija kao da nema sutra' u dresu LASK-a.

U trećem kolu austrijskog prvenstva LASK vodi 5:1 na gostovanju kod Wolfsbergera, a mladi napadač Hajduka zabio je nakon 27 sekundi igre! Sedam minuta kasnije Goiginger je zabio za 2:0, a Ljubičić je svojim drugim, trećim i četvrtim pogotkom povisio na 5:1.

Ujedno, Marin Ljubičić je prvi igrač u povijesti LASK-a koji je zabio golove u svoje prve tri prvenstvene utakmice još od 1974.

Na koncu se trener LASKA 'smilovao' jadnim domaćinima i izvadio Marina Ljubičića iz igre u 60. minuti

20. travanj 2024 18:35