Nije da ikoga u Splitu trebamo podsjetiti, ali nakon reprezentacijske pauze Bijelima u goste stiže najveći rival - Dinamo. I to ne samo na prvenstvenu utakmicu nego i par dana kasnije na lovu za kup. Kako to i obično biva, za kartama je nastala prava pomama, a tom je problemu ovoga puta Hajduk doskočio tako da su po prvi puta napravili redomat na kojem se uzimaju brojevi.
Olakšalo je to navijačima čekanje, a vrijeme smo im dodatno skratili i mi postavivši ima par pitanja. U javnosti se pojavila kritika i na račun termina prve utakmice koja će se održati na Veliku subotu navečer, a mi smo s njima popričali o još par stvari. Iako su se odgovori razlikovali, na jedno pitanje: "Čiji je kup, a čije prvenstvo?", svi su imali istu reakciju - sve je naše!
Što su nam sve ispr...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....