Hajdukvelika fešta

Hajduk na krilima mladih nada pobijedio u Opuzenu na proslavi 90. rođendana Neretvanca

Piše A.J.
27. rujna 2022. - 17:14

Hajduk je pobijedio u Opuzenu na proslavi 90. rođendana Neretvanca rezultatom 2:1. Za domaće je strijelac bio Marin Vučković u 34. minuti, dok su za Hajduk pogađali Boško Jemo u 79. minuti i Duić u 89.

Hajduk je od početka kontrolirao posjed, ali teren koji je bio u dosta lošem stanju Bijelima je bio velika otegotna okolnost u fazi napada, zbog čega nisu uspjeli stvoriti izglednu šansu. Neretvanac je svoje prilike čekao iz tranzicije, a 34. minuti su jednu i dočekali. Sesar je oduzeo loptu Vuškoviću i dao je Vučkoviću koji je utrčao u prostor te pogodio pored Sentića za 1:0.

Bijeli su do kraja utakmice nastavili pritiskati i uputili ogroman broj udaraca prema Bačićevom golu, ali velika većina njih nije išla u okvir. Hajduk je najbliže pogotku došao u 48. minuti kada j...

26. travanj 2024 18:18