Hajdukraport s posudbe

Napokon golovi: mladi napadač vedri i oblači u Solinu! Dobar posao u Sloveniji, ‘zaboravljeni‘ veznjak zabio dva gola

Piše Ivan Renić
18. ožujka 2024. - 23:34

Hajduk je na Poljudu posrnuo u borbi za naslov. Za to vrijeme vojska hajdukovaca kali se u drugim klubovima. Nakon prošlog sušnog vikenda, ovaj je bio itekako bogat. Obilježili su ga Madžid Šošić i Filip Čuić. Veznjak Radomlja zabio je dva pogotka u pobjedi svoje momčadi protiv Domžala (2:0). Čuić je, pak, vedrio i oblačio. U dvoboju Solina i Vukovara 1991 prvo je zabio autogol u trećoj minuti, a onda i izjednačujući pogodak u 87.

Madžid Šošić (Radomlje, 21)

Odigrao 79 minuta u pobjedi Radomlja protiv Domžala (2:0) u 26. kolu slovenskog prvenstva. Zabio oba pogotka za važna tri boda u borbi za ostanak. Minulog vikenda odigrao 88 minuta u porazu svoje momčadi od Celja (1:2) u 27. kolu slovenskog prvenstva.

Elvis Letaj (Radomlje, 20)

Ostao na klupi u obje utakmice svoje momčadi.

Ivan Krolo (Radomlje, 21)

Odigrao 85 minuta u pobjedi protiv Domžala. Odigrao cijeli susret u porazu od Celja. U ovoj sezoni ima 22 ligaška nastupa.

Krolo u utakmici juniorske Lige prvaka protiv madridskog Atletica

Joško Ponoš/Cropix

Marko Capan (Široki Brijeg, 20)

Ostao na klupi u pobjedi svoje momčadi nad Veležom u četvrtfinalu Kupa BiH. Odigrao 62 minute u porazu od Posušja (0:1) u 23. kolu Premijer lige BiH.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin, 19)

Propustio utakmicu Solina i Vukovara 1991 (1:1) u 22. kolu Supersport Prve NL.

Mate Antunović (Monza, 20)

Odigrao 81 minutu u porazu Monze od Sassuola (1:2) u 26. kolu talijanske Primavere.

Karlo Sentić (Ordabasy, 22)

Čeka nastavak kazahstanskog prvenstva krajem mjeseca.

Toni Silić (Šerif, 19)

Odigrao cijelu utakmicu u remiju Šerifa i Petrocuba (1:1) u drugom kolu doigravanja moldavskog prvenstva.

Silić je prvi izbor momčadi

Tom Dubravec/Cropix

Boško Jemo (Lecce, 19)

Propustio utakmicu Leccea i Fiorentine (1:1) u 26. kolu talijanske Primavere.

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 18)

Ostao na klupi u remiju Solina i Vukovara 1991 (1:1) u 22. kolu Supersport HNL-a.

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 19)

Ušao u igru u 46. minuti umjesto Ismaela Dialla. i odigrao cijelo poluvrijeme u porazu Hajduka od Lokomotive (1:2) u 27. kolu Supersport HNL-a.

Niko Đolonga (Solin, 19)

Mateo Jurić-Petrašilo (Solin, 19)

Propustio utakmicu Solina i Vukovara 1991.

Šošić vrijedne minute (i golove) skuplja u Radomlju

hajduk.hr

Ante Kavelj (Solin, 18)

Odigrao 74 minute u remiju Solina i Vukovara 1991 (1:1). Zamijenio ga Kristijan Zagorec.

Ivan Ćubelić (Solin, 20)

Krešimir Nazor (Solin, 20)

Roko Brajković (Solin, 18)

Odigrao cijelu utakmicu u remiju s Vukovarom 1991.

Filip Čuić (Hajduk, Solin, 21)

Ostao na klupi u porazu Hajduka od Lokomotive (1:2). Sutradan odigrao cijelu utakmicu u remiju Solina i Vukovara 1991. Prvo je u trećoj minuti zabio autogol, a onda u 87. i pogodak vrijedan boda u borbi za ostanak u ligi.