Hajdukbez pogotka

Najavljivali smo osječki sudar gromoglasno, kroz prizmu dvojice golgetera: potez utakmice je Caktašev, Marić se nije razmahao

Piše S. A.
1. ožujka 2020. - 21:25

Ušli smo u 70. minutu, Mijo Caktaš je primio balun, okrenuo se, izvrsno je to uradio i potom šutirao u – stativu. Lopta se nije odbila u mrežu, prošetala je uzduž gol-crte.

Prethodno je, nekoliko minuta ranije Mirko Marić prihvatio poklon, kratko vraćanje Josipa Juranovića, došao je do lopte prije Posavca koji ga je ipak omeo istrčavanjem, Marić je oklijevao, instinkt strijelca govorio mu je da Posavca zaobiđe, otišao je suviše sa strane i nije poentirao, raščistio je naposljetku Dimitrov.

Od dva razvikana strijelca Caktaš je bio (puno) bliži pogotku, za centimetar-dva, a Marić nekako ugašen cijelo vrijeme, nije se razmahao, pa su i oni „krivci” što je mali derbi u Osijeku okončan nepopularnim rezultatom, bez golova 0:0.

Krivci u navodnike, jer nemamo što žugat...

04. svibanj 2024 03:59