Hajdukraport s posudbe

Mladi veznjak dvaput ‘pocrvenio‘ u tri utakmice! Vremena za dokazivanje sve je manje, ‘bili tići‘ se nadaju pozivu...

Piše Ivan Renić
20. svibnja 2024. - 22:15

Naši tjedni raporti s posudbe polako se bliže zadnjoj epizodi. Kraj sezone samo što nije i mladim hajdukovcima preostalo je još samo malo za dokazivanje. U Radomlju, Solinu, Italiji i na ostalim destinacijama skupljaju dragocjene minute i iskustvo. Ni sva sila hajdukovaca nije uspjela pomoći Solinu koji će preseliti u niži rang. Isto se dogodilo i slovenskom Radomlju u kojem se kali nekoliko ‘bilih tića‘. Nitko se od hajdukovaca na posudbi proteklog vikenda nije upisao u strijelce. Vrijedi tek istaknuti crveni karton kojeg je zaradio Ante Kavelj u Solinu.

Madžid Šošić (Radomlje, 21)

Odigrao 83 minute u remiju svoje momčadi i Celja (1:1) u 36. kolu slovenskog prvenstva. Zamijenio ga Davidović.

Elvis Letaj (Radomlje, 20)

Propustio utakmicu Radomlja i Celja zbog ozljede.

Ivan Krolo (Radomlje, 21)

Odigrao 35 minuta u remiju svoje momčadi i Celja. U igru ušao u 55. minuti umjesto Gnjatića.

Ivan Krolo u bijelom dresu

HNK Hajduk Split

Marko Capan (Široki Brijeg, 20)

Ostao na klupi u porazu svoje momčadi od Veleža (0:1) u 31. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin, 19)

Odigrao 20 minuta u remiju svoje momčadi i Orijenta 1919 (1:1) u 31. kolu Supersport Prve NL. U igru ušao u 70. minuti umjesto Dadića.

U Hajdukovoj ‘filijali‘ iskočio je neočekivani junak! Spasio je svoju momčad, ali još su kratki, prijeti im ispadanje

Mate Antunović (Monza, 20)

Odigrao prvo poluvrijeme u porazu svoje momčadi od Leccea (1:5) u 34. kolu talijanske Primavere. Na poluvremenu ga zamijenio Dell‘Acqua.

Karlo Sentić (Ordabasy, 22)

Propustio utakmicu svoje momčadi i Aktobea (0:0) u devetom kolu kazahstanskog prvenstva.

Toni Silić (Šerif, 20)

Ostao na klupi u pobjedi svoje momčadi nad Baltijem (2:1) u 10. kolu doigravanje moldavskog prvenstva.

Boško Jemo (Lecce, 19)

Odigrao 20 minuta u pobjedi svoje momčadi protiv Monze (5:1) u 34. kolu talijanske Primevere. U igru ušao u 71. minuti umjesto Helma.

Boško Jemo prije odlaska na posudbu u Lecce

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 19)

Odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Hajduka nad Goricom (2:1) u 35. kolu Supersport HNL-a. Primio pogodak u 23. minuti nakon situacije u kojoj je mogao bolje reagirati.

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 20)

Ostao na klupi u pobjedi Hajduka nad Goricom. Vratio se u sastav nakon ozljede.

Hajdukovci ne mogu pomoći Solinu: mladi veznjak pogodio gredu, pa pokupio dva žuta kartona u nadoknadi, vratari kiksali

Niko Đolonga (Solin, 19)

Odigrao prvo poluvrijeme u remiju Solina i Orijenta 1919 (2:2). Na poluvremenu ga zamijenio Vučković.

Mateo Jurić-Petrašilo (Solin, 19)

Ostao na klupi u pobjedi Hajduka nad Goricom.

Ante Kavelj (Solin, 18)

Igrao do prve minute sudačke nadoknade, a onda je isključen zbog drugog žutog kartona. To mu je drugi crveni karton u zadnja tri nastupa.

Kavelj će morati biti oprezniji

Jakov Prkić/Cropix

Ivan Ćubelić (Solin, 20)

Propustio utakmicu Solina i Orijenta 1919.

Krešimir Nazor (Solin, 20)

Roko Brajković (Solin, 18)

Filip Čuić (Hajduk, Solin, 21)

Odigrao 78 minuta u remiju Solina i Orijenta 1919 (2:2). Dobio žuti karton u 75., a tri minute iza ga zamijenio Rajić.

30. svibanj 2024 12:12