Hajduk je izgubio od Lokomotive (1:2) u 27. kolu HNL-a. Nakon poraza od Lokomotive pred novinare je izašao trener Mislav Karoglan i dao svoje viđenje utakmice.
- Računali smo na ove bodove. Dobro smo ušli u utakmicu. Kontrolirali smo posjed. Diallo? Bio je potpuno van utakmice. Crveni karton nam je bio šok. Ono što mogu zamjeriti je gol iz kornera, ne može lopta tako proći kroz pet metara. Početkom drugog poluvremena smo stiskali. Drugi ključan moment je bio penal. Da smo zabili imali bi otvorenu utakmicu. S igračem manje nemam što zamjeriti. Imali smo deset udaraca na gol, 60 posto posjeda. Prvih 20 minuta smo ih maksimalno kontrolirali. Vidio sam da smo maksimalno raspoloženi na lopti i siguran sam da bi s 11 na 11 dobili utakmicu. Puno sam lošijih utakmica vidio od Hajduka, ali na k...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....