Hajduk je poražen od Dinama na Poljudu u utakmici polufinala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Bio je to drugi uzastopni poraz na Poljudu od najvećeg rivala, a sam kraj utakmice obilježile su nemile scene, utrčavanje Hajdukovih navijača sa sjeverne tribine na teren, a zatim i okršaj s policijom koji se kasnije prelio na gradske ulice - piše Hajduk.hr.
O svemu odmah ujutro nakon što su se tenzije primirile oglasio Hajdukov predsjednik Lukša Jakobušić koji je poslao nekoliko važnih poruka:
- Nakon sinoć osjećam sve negativne emocije koje može osjećati čovjek koji voli Hajduk. I tugu, i bijes, i razočarenje. Prije tri i pol godine kada smo došli rekao sam da želim moćan, jak i gospodski Hajduk. Ovo jučer nije bilo ni moćno, ni jako, ni gospodski. Niti na terenu, a pogotov...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....