Loš dan na Poljudu, pioniri i kadeti Hajduka poraženi u izravnim okršajima za vrh tablice

Piše Sport SD
27. listopada 2024. - 14:56

Dvostruki program jutros na pomoćnom terenu stadiona Poljud, pioniri i kadeti Hajduka igrali su protiv vršnjaka iz Dinama. Oba derbija izravno su odlučila o poretku na vrhu tablice.

Pioniri Hajduka poraženi su od vršnjaka iz Dinama, odlučio je pogodak u sudačkoj nadoknadi, zabio je Marin Nekić u 92. minuti. Nakon devet kola Dinamo je vodeći s 22 boda, slijedi Lokomotiva s 21 bodova, a Hajduk je treći s 18 bodova.

Pioniri Hajduk - Dinamo

Tom Dubravec/Cropix

U obračunu kadeta slavio je Dinamo nakon preokreta (2:1). Hajduk je nakon prvog poluvremena imao minimalno vodstvo, u 26. minuti zabio je Bruno Mišura iz jedanaesterca.

Modri su u nastavku preokrenuli, izjednačio je Belinho u 49. minuti, a konačan rezultat postavio je Krešimir Radoš u 64. minuti.

Kadeti Dinama su neporaženi nakon devet kola, na prvom su mjestu s 23 boda, Hajduk je drugoplasirani sa 17 bodova.