Nakon poraza od Lokomotive na Poljudu izjavu je dao i Marko Livaja, strijelac jedinog pogotka za Hajduk na Poljudu. Livaja je zabio u sudačkoj nadoknadi, a propustio je i realizirati jedanaesterac u 55. minuti.
- Sigurno je jedan težak udarac za nas, za momčad, navijače, za cijeli klub. Ali navikli smo, nadam se da ćemo se dignuti iz ovoga. Mislim da su danas dva ključna detalja odlučila utakmicu, Mikanovićev crveni i moj penal. Da nismo dobili crveni karton... Dobro smo kontrolirali utakmicu do tada. Druga stvar, moj penal u trenutku kad je bila 55. minuta. Mislim da sam zabio, da bi utakmica otišla u skroz drugi ritam. I ta euforija i sve, mislim čak da bi možda izvukli pobjedu. Ali idemo se uzdignuti iz ovoga. Ima još devet kola, slijede nam još dva-tri derbija. Mislim da možemo biti...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....