Hajdukprijateljska utakmica

Hajduk pripreme u Austriji završio bez pobjede: Bijeli remizirali s Kisvardom, Diamantakos promašio kazneni udarac u samoj završnici

Piše A.J.
2. srpnja 2022. - 12:20

Hajduk i Kisvarda remizirali su u prijateljskoj utakmici odigranoj u Austriji (1:1).

Nakon početka u kojem su obje momčadi bile ravnopravne, Kisvarda je povela u 29. minuti preko Mešanovića i započela dominaciju koja je trajala do kraja prvog poluvremena, a koja je rezultirala nekolicinom dobrih prilika.

Bijeli su se odmah na početku drugog dijela konsolidirali i djelovali bolje, a već u 50. minuti su poravnali na 1:1, kada je Alexander Kačaniklić pogodio iz blizine u bliži kut nakon dodavanja Lovrencsicsa s desne strane. Nakon tog pogotka, rezultat se više nije mijenjao, iako je Diamantakos u 89. minuti imao priliku zabiti s bijele točke. No, loše ga je izveo i vratar mađarske momčadi je to lagano obranio.

Ovo je bila posljednja pripremna utakmica Bijelih koji se sada vraća...

15. travanj 2024 10:56