Katalinić: Hajduk prolazi Rumunje bez problema

Piše Ivan Katalinić
15. srpnja 2016. - 23:59
katalinic

Hajduk je u drugom dijelu pokazao mnogo više, pogotovo ulaskom Ohandze kada je konačno imao dubinu, igrao agresivnije i s više rizika, kada se napadala protivnička zadnja linija. Rumunji se tu nisu snašli. Očito je na poluvremenu domaćin imao dogovor da čuva 2:0. Mislim da su i oni bili iznenađeni tim vodstvom nakon samo 23 minute. Zasluženo su vodili iako je Hajduk imao dominaciju i u prvom dijelu.

Međutim, ulaskom Ohandze stvari su se promijenile. Hajduk nije više imao što čekati jer da smo primili i treći gol to bi nas pokopalo. Na kraju smo kod gola za 2:2 imali i malo sreće, ali to je balun. Da nije Hajduk napadao, šutirao, ne bi ni zabio. Hajduk je igrom u drugom poluvremenu zaslužio da ne izgubi utakmicu.

Hajduk je pokazao dosta slabosti u obrani, naročito kada j...

01. lipanj 2024 10:04