sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Hajduktreba nastaviti niz

Karoglan ima poseban motiv protiv Rijeke: ekipa s Rujevice stajala ga je posla, na pripremama je upozoravao...

Piše Slaven Alfirević
27. siječnja 2024. - 07:00

Poseban je motiv u Mislava Karoglana, u svom drugom mandatu na klupi Hajduka još nije svladao Rijeku. Nije još, jer nije se ni sastao protiv njih. U prvom mandatu dvaput ih je svladao: 2:0 u Poljudu i 1:0 na Rujevici slavio je Hajduk, bilo je to ujesen 2022. godine.

E, ali gorka je Rijeka tekla za Karoglana dok je bio na klupi Istre 1961 u prvom dijelu sezone 23/24, znate onu šalu da je Rijeka Istri promijenila naziv u Istra - 196:0.

Da, šala nije nimalo simpatična s aspekta današnjeg trenera Hajduka. Rijeku je tada početkom sezone vodio Sergej Jakirović, a Karoglanova Istra je poražena 0:6, kao da je tenis igrala. Nakon rezultata s Rujevice španjolski su vlasnici Istre odmah Karoglanu uručili otkaz.

Prestrašili se ljudi. A bilo je tek treće kolo.

Taj otkaz žuljao je Karoglana,...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
29. lipanj 2026 11:47