Hajdukbomba

Kapetan trofejnih Hajdukovih juniora zabio ‘eurogol‘ za pobjedu protiv Veleža: pogledajte majstoriju ‘tića‘ na kaljenju

Piše Sport SD
6. ožujka 2024. - 16:27

Široki Brijeg pobijedio je Velež s 2:1 u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine. Širokobriježani su bili domaćini u Čitluku. Poveli su u 24. minuti preko Daniela Lukića. S tim se rezultatom otišlo na predah, a onda su u 65. minuti gosti izjednačili nakon pogotka Ante Hrkaća s bijele točke.

Pogodak vrijedan pobjede pred uzvrat u Mostaru djelo je hajdukovca na posudbi Marka Capana. U 74. minuti potegnuo je talentirani veznjak s dvadesetak metara i pogodio u same rašlje. Spomenimo i kako je Capan bio u kombinaciji povratka na Poljud, a to bi se vjerojatno i dogodilo da se Mihael Žaper ozlijedio ranije. Ovako je i dalje u dresu Širokog Brijega gdje skupa vrijedne seniorske minute.

Capanov spektakularni pogodak pogledajte OVDJE.

22. travanj 2024 13:40