Hajdukajmo ‘bijeli‘

Juniori Marijana Budimira gaze prema novoj tituli, ‘ždralovi‘ su ‘razbijeni‘, Duićev deseti gol u sezoni, 4:0

Piše Sport SD
27. svibnja 2023. - 13:02

Juniori Hajduka idu, jure prema novoj tituli prvaka.  Hajduk je protiv Mladosti iz Ždralova slavio sa 4:0. Zadnja je to domaća utakmica za igrače Marijana Budimira, slijede potom gostovanja u Osijeku i Zaprešiću. S još dvije pobjede - Hajduk je prvak. I opet ide u Ligu prvaka.

Nakon prvih 45 minuta Hajduk je protiv Mladosti vodio 2:0, gosti su u 35. minuti ostali bez Stanojevića koji je dobio crveni karton jer je obranio gol rukom. ‘Bijele‘ je u vodstvo udarcem koljenom doveo Domagoj Begonja, a potom je Marko Capan iz penala povisio na 2:0...

80. - Žeravica je pogodio gredu

74. - Zabio je Duić za 4:0, svoj deseti gol u sezoni, akcija je tekla preko Krstanovića, Žeravice, Skoke... Lopta je završila kod Duića koji je zaokružio svoju ‘decimu‘

69. - Žeravica je izašao sam ispred Orlovića, ail kut je bio težak i lopta nije pogodila okvir gola

67. - Dočekali smo i to, zbog velike vrućine sudac je pustio igrače da se kratko osvježe... Stiglo ljeto...

64. - Dobar udarac Duića zaustavio je Orlović

55. - Skoko - Nazor - Kavelj... Dobra je bila prilika za udarac, ali Kavelj nije dobro zahavtio loptu

51. - Vrcić je nabacio ‘vanjskom‘ s desne strane, vratar gostiju Orlović krivo je istrčao, lopta ga je preskočila, a Žeravica glavom ugurao loptu u gol za 3:0 ‘bijelih‘, prvi mu je to gol za juniore

47. - stopostotna šansa za Skoku, puknuo je, ali je Orlović na golu gostiju zaustavio udarac.

25. travanj 2024 15:46