Gradonačelnik Ivo Baldasar nije bio na utakmici u Poljudu, kako to, zašto nije gledao uživo?
- Kod kuće sam gledao i navijao! Čestitam i Hajduku i Splitu, napravili su fantastičan uspjeh i nazvao sam i Marina Brbića i Slavena Žužula da im iskažem svoje oduševljenje. Ajmo naprid, idemo dalje – ne krije ushit.
No, kako to, zašto niste bili u svečanoj loži Poljuda, uživo da svjedočite uspjehu Hajduka?
- Nisam bio jer mi je takav običaj! Smetnuli ste s uma da sam rekao još prošle godine kako neću dolaziti u svečanu ložu. Neću, da ih ne opterećujem svojim prisustvom. Jer, moje prisustvo imalo bi sasvim političke konotacije, ja sam na ovoj funkciji prije svega političar i ne trebam praviti paradu.
Baldasar podsjeća da se time i sam, svojim primjerom zalaže za maksimu "...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....