sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
HajdukGRADONAČELNIK USHIĆEN

Ivo Baldasar: Neću na Poljud, da ih ne opterećujem svojim prisustvom

Piše PSD.
9. kolovoza 2014. - 20:59
Gradonačelnik Ivo Baldasar nije bio na utakmici u Poljudu, kako to, zašto nije gledao uživo?

- Kod kuće sam gledao i navijao! Čestitam i Hajduku i Splitu, napravili su fantastičan uspjeh i nazvao sam i Marina Brbića i Slavena Žužula da im iskažem svoje oduševljenje. Ajmo naprid, idemo dalje – ne krije ushit.

No, kako to, zašto niste bili u svečanoj loži Poljuda, uživo da svjedočite uspjehu Hajduka?

- Nisam bio jer mi je takav običaj! Smetnuli ste s uma da sam rekao još prošle godine kako neću dolaziti u svečanu ložu. Neću, da ih ne opterećujem svojim prisustvom. Jer, moje prisustvo imalo bi sasvim političke konotacije, ja sam na ovoj funkciji prije svega političar i ne trebam praviti paradu.

Baldasar podsjeća da se time i sam, svojim primjerom zalaže za maksimu "...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
23. lipanj 2026 10:22