Hajduklaka pobjeda

Hajdukovi pioniri uvjerljivi protiv GOŠK-a u finalu regionalnog kupa

Piše PSD
19. prosinca 2018. - 15:28

Hajdukovi pioniri uvjerljivo su osvojili Kup središta Split pobjedom protiv GOŠK-a s 9:0. U prvom dijelu gosti su uspijevali kako tako parirati Bijelima, ali su u nastavku u potpunosti nadigrani. Prvi gol postignut je u sedmoj minuti, Mislav Petrović šutirao je iskosna s desne strane, vratar gostiju Toma Ivković kratko je odbio loptu na koju je natrčao Marko Brkljača i pospremio je u mrežu. U 27. minuti Petrović je izbjegao zaleđe i sam krenuo prema protivničkom vrataru te smireno poentirao udarcem s 12 metara. Do poluvremena su igrači trenera Jure Srzića stvorili još nekoliko odličnih prilika, ali je vratar gostiju Ivković bio vrlo raspoložen i dva puta je odlično obranio udarce Petrovića iz blizine, kao i pokušaj glavom Rina Škorlića.