StoryEditorOCM
Hajdukakcija, kreni

Hajdukov predsjednik Ivan Bilić u Banskim dvorima, obavljen je ključni razgovor, sad je stvar operative

Piše Sport SD
11. ožujka 2025. - 14:44

Danas je u Banskim dvorima održan sastanak delegacije Vlade na čelu s potpredsjednikom Brankom Bačićem te ministrom turizma i sporta Tončijem Glavinom, delegacije Grada Splita na čelu s gradonačelnikom Ivicom Puljkom te delegacije HNK Hajduka na čelu s predsjednikom Ivanom Bilićem.

U skladu s ranijom odlukom Vlade Republike Hrvatske o proglašenju gradskih stadiona Poljud i Maksimir sportskim građevinama od nacionalnog značenja, razgovaralo se o realizaciji projekta sanacije stadiona Poljud i o prijedlozima za moguća ulaganja u nogometnu infrastrukturu u Splitu.

image

Branko Bačić

Ronald Gorsic/Cropix

Vlada je spremna uložiti u obnovu nogometne infrastrukture u Splitu, kao što se uključila u projekt izgradnje novog stadiona Maksimir u Zagrebu.

Sastanak je prošao u konstruktivnom dijalogu te će se razgovori na razini operativnih timova Vlade, Grada Splita i HNK Hajduka nastaviti i u idućim tjednima kako bi se pronašao prihvatljiv pravni i financijski model za ulaganje u Poljud i nogometnu infrastrukturu u Splitu.

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. travanj 2025 18:39