Hajduklivaja u prvom planu

Hajduk pobijedio Varaždin u posljednjoj provjeri pred nastavak prvenstva: susret obilježili Livajin pogodak iz slobodnjaka i sjajan potez kod četvrtog gola

Piše PSD
25. siječnja 2022. - 16:22

Hajduk je pobijedio Varaždin na Poljudu u posljednjem pripremnom susretu pred nastavak prvenstva rezultatom 4:2.

Bijeli su u vodstvo došli u 7. minuti preko Marina Ljubičića, ali su gosti preokrenuli golovima Vuka u 17. i Šege u 27. minuti. Varaždin je u prvom poluvremenu bio bolja momčad i poprilično namučio Hajdukovu zadnju liniju koja danas nije bila na visini zadatka, ali su se Bijeli konsolidirali i prikazali bolju igru u drugom dijelu.

Livaja je izjednačio u 56. minuti izravno iz slobodnog udarca, a Kačaniklić je u 70. minuti pogodio za novo vodstvo Hajduka nakon svog prvog dodira s loptom na utakmici. Konačan rezultat postavio je Jan Mlakar u 77. minuti na asistenciju Ivana Dolčeka, kojeg je prije toga Livaja sjajno proigrao "rabonom".