Hajduk uzvratio Riedu za zimski poraz u Turskoj (FOTOGALERIJA)

8. srpnja 2009. - 22:52

Hajduk je ostvario pobjedu na prvom gostovanju u Austriji, sa 2:1 revanširao se ekipi Rieda koja ga je istim rezultatom svladala ove zime u Turskoj na pripremama u Antalyiji.

Splićani su utakmicu otvorili s - hendikepom, odmah su darovali Riedu pogodak prednosti. Obrana “bijelih” nije raščistila, odbila loptu koju je ukrao Salihi i odmah produžio za Rodrigueza koji je izbliza ispred Subašića lakoćom poentirao. Bila je to tek treća minuta utakmice i olako darovani poklon za Austrijance koji su poveli sa 1:0.

Međutim, od tog trenutka Hajduk je zagospodario igrom i odmah su se nizale prigode. Skoko je u 11. minuti oštrim udarcem pogodio gredu, u 13. izbliza je Tomasov bio neprecizan, a u 14. Ibričićev udarac glavom obranio je austrijski vratar.