HajdukTeže od očekivanog

Leko debitirao pobjedom: Hajduk na krilima Livaje nakon preokreta stigao do slavlja nad Šibenikom

Piše A.J.
22. siječnja 2023. - 16:53

Hajduk je na Poljudu pobijedio Šibenik u 18. kolu SuperSport HNL-a rezultatom 2:1.

Šibenik je poveo u 13. minuti preko Araija, a Bijeli su nakon dugog perioda totalne dominacije uspjeli izjednačiti u 45. minuti preko Anthonyja Kalika.

Dominacija Hajduka nastavila se u drugom dijelu, a iako teški vremenski uvjeti nisu dozvoljavali Bijelima da razviju svoju igru u punom smislu, Livaja je u 85. minuti iskoristio pogrešku igrača Šibenika i hladnokrvno poentirao pokraj Rogića za konačnih 2:1.

Hajduk se ovom pobjedom približio vodećem Dinamu na četiri boda (Modri imaju utakmicu manje), a u sljedećem kolu gostuje u Puli kod Istre 1961.