Hajduk se dobro nasanjkao u Bruxellesu

17. prosinca 2010. - 20:05

Anderlecht se osvetio Hajduku i brzo ga je sabio u konopce, poveo u prvom poluvremenu sa 2:0 i onda mirno utakmicu priveo kraju čekajući za sebe dobre vijesti iz Atene.

Hajduk se, pak, dobro nasanjkao u Bruxellesu, Splićani su morali istrčati na teren pokriven sniježnim pokrivačem, rekli bismo da su se srčano borili, nisu dali nase, ali su ih poslovično neke kardinalne greške brzo sunovratile u poraz.
Hajduk se nastojao nositi čim bolje, da se odupre poletnom i napaljenom domaćinu, primjetna je kod "crveno-plavih" bila želja da dadu sve od sebe, da im snijeg i blato ne smetaju odviše.

Tko zna koliko bi izdržali da ne bi zlosretnog ispucavanja golmana Radoševića već u 12. minuti koji je nehotice uposlio De Suttera, i ovaj je tu šansu odmah iskoristio.