Hajdukdrama na poljudu

Bijeli došli do tri boda nakon 103 minute igre. Dimitrov pogodio za pobjedu debelo u sudačkoj nadoknadi

Piše A. J.
5. lipnja 2020. - 22:03

Hajduk je pobijedio Inter u prvoj utakmici nastavka HT Prve HNL odigranoj na Poljudu, rezultatom 2:1.

Gosti su poveli u 37. minuti, zahvaljujući ponajprije lošoj reakciji Josipa Posavca, koji je poprilično bezopasan Mamutov udarac propustio iza svojih leđa.

Bijeli su izjednačili u 60. minuti. Lovrić je dosudio kazneni udarac za Hajduk i pokazao Soldu izravni crveni karton zbog sprječavanje pogotka rukom, a Caktaš je iz ponovljenog udarca poravnao na 1:1.

Hajduk je imao inicijativu nakon isključenja Interovog igrača, ali Tudorovi igrači nisu uspijevali stvoriti pravu šansu. Ipak, u sedmoj minuti sudačke nadokande Dimitrov pogađa glavom iz blizine i donosi Hajduku sva tri boda.

HAJDUK - INTER 2:1 (Caktaš 60`11m, Dimitrov 90+7` / Mamut 37`)